Збірна України U-16 зазнала поразки у півфіналі Євробаскету-2017

Кадетська збірна України (U-16) не зуміла пробитися у фінал жіночого чемпіонату Європи з баскетболу, який проходить з 19 по 26 серпня в македонському Скоп’є. У півфінальній битві Євробаскету-2017 юні українки програли одноліткам з Данії — 38:54.

Наші дівчата непогано почали зустріч, діючи з суперницями на рівних. Однак друга чверть, в якій «жовто-сині» за 10 хвилин зуміли набрати лише три очки, стала справжнім провалом.

Після великої перерви українки взяли себе в руки і стали скорочувати різницю в рахунку. Здавалося, що наша команда знайшла свою гру, але активність сотень датчанок на початку четвертої чверті остаточно вбила інтригу в цьому протистоянні. Поєдинок за 3-е місце відбудеться в суботу, 26 серпня. Початок зустрічі о 19:45 за київським часом. Суперник збірної України визначиться у протистоянні Бельгії та Греції.