Канапе на шпажках

Наближається корпоративний захід, свято, фуршет або ви просто бажаєте зі смаком пообідати? Компанія «Канапешкин» з радістю запропонує оптимальний вибір – оригінальні, апетитні і смачні канапки на замовлення, а при необхідності – організацію заходу з доставкою тарталеток, бургерів, ароматної випічки і свіжих салатів. Доставка канапе відбувається безпосередньо на будинок, в офісне приміщення або на будь-який зручний вам адресу. У нас найкраще канапе на шпажках.

КАНАПЕ НА ЗАМОВЛЕННЯ — МІНІ БУТЕРБРОДИ НА ШПАЖКАХ З ДОСТАВКОЮ В СПБ ДЛЯ СВЯТКОВОГО СТОЛУ

Оригінальні канапешки на шпажках давно стали важливою частиною святкових застіль, званих вечерь та корпоративних зустрічей. Однак канапе і тарталетки з доставкою в СПБ стали пропонувати порівняно недавно. Складно уявити, але традиційні рецепти канапе відомі ще з 17 століття, коли міні-закуски передували основні страви на банкетах і трапезах французької знаті. До речі, слово « канапе » позначає маленький, а сама закуска в той час зазвичай використовувалася як аперитив перед основною частиною застілля. Тим не менш, формат міні-бутерброда, який так зручно брати з загального блюда, настільки сподобався цінителям гастрономічних надмірностей, що стильні і смачні закуски швидко отримали всесвітнє визнання.

Насправді, замовлення канапе в СПБ додому і в офіс — зручний спосіб доповнити будь-свято, піжамну вечірку або навіть важливий захід на роботі незвичним витвором кулінарного мистецтва. Міні-бутерброди — канапе відмінно виглядають, доповнюючи урочистим виглядом навіть саме вишукане застілля і свято. Готові набори холодних закусок зручного міні-формату гарантовано оцінить кожен. При цьому можливість чергувати інгредієнти і смаки дозволяють створити справжні кулінарні витвори, а головне – приємно здивувати кожного учасника банкету!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика