Арахисовая паста

Арахісові пасти надзвичайно смачні і корисні! Вони містять безліч корисних речовин, заряджають енергією, відмінно втамовують голод, мають приємний горіховий смак, чим і викликали таку популярність у всьому світі! Це універсальний продукт, який використовують для приготування салатів, смузі, протеїнових коктейлів, соусів для м’ясних страв. Іноді її просто намазують на тост. У нас найкраща арахисовая паста оптом.

Арахісова паста Aumi відрізняється м’яким смаком і повністю натуральним складом, вона не містить цукру та інших шкідливих речовин, і купити її буде відмінним рішенням! Відмінна ціна і приголомшливий смак!

Арахісова паста вищої якості!
У складі пасти Aumi-ядра очищеного арахісу вищого сорту. Суміш не містить масла та інших шкідливих компонентів, має густу консистенцію, для досягнення якої не використовується ні мед, ні цукор. При цьому вона зовсім недорога, і купити її дійсно вигідно.

Виробляється паста за особливою американською технологією: для створення однорідної, кремової текстури використовують бланшований, очищений арахіс. Він очищається від шкірки, прибираються гіркі сердцевінкі. Горіхи обсмажуються в печі: фонтанують в потоці гарячого повітря кілька хвилин, не торкаючись стінок. Такий метод обсмажування не дозволяє арахісу окисляться і підгоряти, як при звичайній смаженні.

Паста з арахісу може бути з добавками: можна купити суміш з додаванням кранчів, фініків і меду, вона може йти зі смаком білого або чорного шоколаду, а також без добавок – класична і солона.

Головне застосування пасти-намазувати її на тост або їсти з фруктами. Вона відмінно доповнює фруктові та овочеві салати, каші, сир, десерти і випічку. Її додають в маринади і соуси для м’ясних страв. Спортсмени використовують її для приготування протеїнового коктейлю – вона надзвичайно поживна! Відмінна ціна для перемоги!

Добавить комментарий