Bнтерактивная карта

интерактивная карта-це електронна карта, Що працює в режимі двостороннього діалогового взаємодії людини (користувача) і комп’ютера і являє собою візуальну інформаційну систему.

Важливо відзначити, що для інтерактивних карт розширюється поняття інформативності. Крім інформації, що сприймається Користувачем при читанні карти, інтерактивні карти володіють прихованою інформацією, яку можна отримати, виконавши на карті певні дії (наприклад, при наведенні курсору на об’єкт).

З урахуванням визначення понять «інтерактивна карта» електронні карти можна розділити на три групи:

  • неінтерактивні програмно-залежні;
  • інтерактивні програмно-залежні;
  • інтерактивні програмно-незалежні;

До неінтерактивних програмно-залежних електронних карт відносяться карти, створені в таких програмах, як CorelDRAW, Adobe Illustrator, Macromedia Freehand та інші. Для використання такою картою необхідний комп’ютер з операційною системою (в основному Windows) і відповідна програма, в якій вона була створена, або програма, що підтримує даний формат карти.

Інтерактивні програмно-залежні електронні карти створюються, в основному, в спеціальних програмах, таких як MapInfo, Panorama, Microstation, Нева та інші картографічні програми. В результаті карта являє собою файл (або кілька файлів). Для роботи з такою картою необхідний комп’ютер з операційною системою (в основному Windows) і відповідна програма, в якій вона була створена або програма, що підтримує даний формат карти.

Добавить комментарий