Авто перевозки

Перевезення вантажів автомобільним транспортом є одним з найбільш популярних способів доставки вантажів у всьому світі. Цей тип перевезень поєднує в собі такі якості, як: висока швидкість, прийнятна вартість і безпека. Транспортування вантажів автомобільним транспортом є сьогодні самим популярним видом вантажоперевезень, адже його зручності очевидні: на автомобілі можна перевезти практично всі, причому як по регіону, так і на великі відстані. У разі, коли неможливо доставити партію вантажу по залізниці або по морю, а по повітрю занадто дорого, на допомогу приходить автомобіль. На автомобілі можна здійснити будь-яку перевезення всередині континенту. Саме тому автомобільні перевезення в сучасному світі так розвинені і затребувані. На частку автомобільних перевезень припадає близько ¾ всіх перевезень вантажів у міжнародному сполученні. Логічне поєднання вартості перевезень і якості надаваних послуг – основа плідної співпраці з багатьма нашими клієнтами. Детальныше на https://smartcargo.com.ua/dostavka-kommercheskogo-gruza/avtomobilnye-perevozki/.
Необхідно також відзначити, що всі наші автопоїзда оснащені супутниковою системою диспетчеризації, що дозволяє інформувати замовника про місцезнаходження вантажу в режимі реального часу.

Наші кваліфіковані фахівці з автоперевезень підготують для Вас найбільш оптимальний варіант перевезення, здійснять повний контроль над виконанням цієї перевезення на всіх її етапах, а після її завершення нададуть повний комплект необхідних замовнику документів. Переваги перевезення вантажів автомобільним транспортом:

Доступна ціна. Автоперевезення є найекономічнішим видом доставки. Вартість транспортування того ж вантажу залізницею виходить дорожче в 1,5-2 рази, а по повітрю – у 3 та більше.
Мобільність і швидкі терміни доставки. Автомобільні перевезення не прив’язані до розкладу відправлення та не залежать від погодних умов, а завдяки розгалуженій мережі доріг і магістралей з допомогою автомобіля можна доставити вантаж у будь-яку точку країни.
Універсальність. З допомогою автомобіля можна здійснювати офісні та квартирні переїзди, доставляти кореспонденцію і різні вантажі (від продуктів харчування до техніки і великогабаритного устаткування) на будь-які відстані та «від дверей до дверей».
Додатковий сервіс. У зв’язку з популярністю автоперевезень, вантажівки обладнують супутниковими системами контролю за рухом, що дозволяє розрахувати точний час прибуття вантажу та інформувати відправника і отримувача про місце його знаходження.
Недоліки автомобільних перевезень:

Велика собівартість у разі перевезення вантажу на далекі відстані.
Необхідність перетину кордонів тягне за собою невелику втрату часу.
Поломка автомобіля в дорозі може призвести до збою графіка поставки товару.
Ймовірність крадіжки вантажу. Всілякі засоби контролю вантажу і транспорту, на жаль, не дають 100%-ної захисту від крадіжки.
Документи для здійснення міжнародного автомобільного перевезення

Важливим документом у міжнародної автомобільної перевезенні є накладна CMR – Convention relative au contrat de transport international de Marchandise par Route або Конвенція про договорі міжнародної перевезення вантажів автомобільним транспортом (КДПВ), в якій вказані всі дані про перевезення: хто перевозить, що перевозить, в якій кількості, куди слід вантаж, які документи його супроводжують, коли товар прибув на митницю і т. д. Кожна накладна CMR містить базові відомості про перевезення, попередньо заповнені в графах, а також печатки та позначки, поставлені в процесі транспортування вантажу. CMR виписується для підтвердження укладення тристороннього договору перевезення, який визначає відповідальність відправника, перевізника та одержувача товару.

Добавить комментарий

Related Post

Можна заощадити: Wizz Air ввів нову послугуМожна заощадити: Wizz Air ввів нову послугу

Лоукостер Wizz Air ввів послугу Fare Lock, з допомогою якої можна заморозити будь-тариф на 48 годин. Замороження потрібно буде заплатити 3 євро (близько 90 грн). Плата справляється за одного пасажира

Суд дозволив заочне розслідування справи проти екс-глави міліції КиєваСуд дозволив заочне розслідування справи проти екс-глави міліції Києва

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого і дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього начальника головного управління МВС України в Києві Валерія Коряка. КИЇВ, 16 серпня —

«Міс Україна-Всесвіт» стала дівчина, яка заспівало гімн України«Міс Україна-Всесвіт» стала дівчина, яка заспівало гімн України

В українському етапі конкурсу «Міс Всесвіт» з’явилася переможниця. Нашу країну на всесвітньому огляді красунь представить киянка Яна Краснікова, яка підкорила журі, співаючи державний гімн українською та англійською мовами. Про це