Авто перевозки

Перевезення вантажів автомобільним транспортом є одним з найбільш популярних способів доставки вантажів у всьому світі. Цей тип перевезень поєднує в собі такі якості, як: висока швидкість, прийнятна вартість і безпека. Транспортування вантажів автомобільним транспортом є сьогодні самим популярним видом вантажоперевезень, адже його зручності очевидні: на автомобілі можна перевезти практично всі, причому як по регіону, так і на великі відстані. У разі, коли неможливо доставити партію вантажу по залізниці або по морю, а по повітрю занадто дорого, на допомогу приходить автомобіль. На автомобілі можна здійснити будь-яку перевезення всередині континенту. Саме тому автомобільні перевезення в сучасному світі так розвинені і затребувані. На частку автомобільних перевезень припадає близько ¾ всіх перевезень вантажів у міжнародному сполученні. Логічне поєднання вартості перевезень і якості надаваних послуг – основа плідної співпраці з багатьма нашими клієнтами. Детальныше на https://smartcargo.com.ua/dostavka-kommercheskogo-gruza/avtomobilnye-perevozki/.
Необхідно також відзначити, що всі наші автопоїзда оснащені супутниковою системою диспетчеризації, що дозволяє інформувати замовника про місцезнаходження вантажу в режимі реального часу.

Наші кваліфіковані фахівці з автоперевезень підготують для Вас найбільш оптимальний варіант перевезення, здійснять повний контроль над виконанням цієї перевезення на всіх її етапах, а після її завершення нададуть повний комплект необхідних замовнику документів. Переваги перевезення вантажів автомобільним транспортом:

Доступна ціна. Автоперевезення є найекономічнішим видом доставки. Вартість транспортування того ж вантажу залізницею виходить дорожче в 1,5-2 рази, а по повітрю – у 3 та більше.
Мобільність і швидкі терміни доставки. Автомобільні перевезення не прив’язані до розкладу відправлення та не залежать від погодних умов, а завдяки розгалуженій мережі доріг і магістралей з допомогою автомобіля можна доставити вантаж у будь-яку точку країни.
Універсальність. З допомогою автомобіля можна здійснювати офісні та квартирні переїзди, доставляти кореспонденцію і різні вантажі (від продуктів харчування до техніки і великогабаритного устаткування) на будь-які відстані та «від дверей до дверей».
Додатковий сервіс. У зв’язку з популярністю автоперевезень, вантажівки обладнують супутниковими системами контролю за рухом, що дозволяє розрахувати точний час прибуття вантажу та інформувати відправника і отримувача про місце його знаходження.
Недоліки автомобільних перевезень:

Велика собівартість у разі перевезення вантажу на далекі відстані.
Необхідність перетину кордонів тягне за собою невелику втрату часу.
Поломка автомобіля в дорозі може призвести до збою графіка поставки товару.
Ймовірність крадіжки вантажу. Всілякі засоби контролю вантажу і транспорту, на жаль, не дають 100%-ної захисту від крадіжки.
Документи для здійснення міжнародного автомобільного перевезення

Важливим документом у міжнародної автомобільної перевезенні є накладна CMR – Convention relative au contrat de transport international de Marchandise par Route або Конвенція про договорі міжнародної перевезення вантажів автомобільним транспортом (КДПВ), в якій вказані всі дані про перевезення: хто перевозить, що перевозить, в якій кількості, куди слід вантаж, які документи його супроводжують, коли товар прибув на митницю і т. д. Кожна накладна CMR містить базові відомості про перевезення, попередньо заповнені в графах, а також печатки та позначки, поставлені в процесі транспортування вантажу. CMR виписується для підтвердження укладення тристороннього договору перевезення, який визначає відповідальність відправника, перевізника та одержувача товару.

Добавить комментарий

Related Post

Суд дозволив заочне розслідування справи проти екс-глави міліції КиєваСуд дозволив заочне розслідування справи проти екс-глави міліції Києва

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого і дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього начальника головного управління МВС України в Києві Валерія Коряка. КИЇВ, 16 серпня —

Эксперт рынка недвижимости Юрий Мавродиев: застройщики ближайшие конкуренты банкиров за сбережения украинцевЭксперт рынка недвижимости Юрий Мавродиев: застройщики ближайшие конкуренты банкиров за сбережения украинцев

Мнение: застройщики состязаются с банкирами за сбережения украинцев Юрий Мавродиев, эксперт рынка недвижимости и девелопмента рассказал, что инвестирование на ранних этапах строительства в некоторые пригородные объекты жилой недвижимости более выгодно,

УЗ знову продала більше квитків, ніж було місцьУЗ знову продала більше квитків, ніж було місць

Вранці 16 серпня на посадку був поданий регіональний поїзд Київ — Рівне, який складався з шести вагонів. За фактом квитків було продано на вісім вагонів. Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, склалася