Альфа

У сегменті мототехніки є багато видів двоколісних транспортних засобів. Хтось віддає перевагу класичні мотоцикли, інші думають, що для міста ідеально підходить скутер. Але є чимало тих, хто вважає, що краще купити мопед, в якому об’єднуються економічність малокубатурного скутера з більш надійною конструкцією, характерною для мотоциклів. Детальніше на https://dvako.com.ua/mopedy/mopedy-alfa/.

Оскільки старі мопеди «Рига», «Карпати» і «Верховина» давно вже віджили свій вік і мало в кого збереглися в робочому стані, на зміну їм прийшло нове покоління техніки від китайських виробників. Мопед «Альфа» — один з найхарактерніших представників цього класу техніки. Він входить в число найпопулярніших китайських мопедів в М. Київ та Київській області, тому що відрізняється вигідним співвідношенням ціни, якості, технічних характеристик і експлуатаційних властивостей.

Особливості та характеристики мопедів «Альфа»
Формально двоколісні транспортні засоби марки «Альфа» за прийнятою в Україні класифікацією належать до мопедів або скутерів. Але конструктивно цей мопед дуже схожий на невеликий мотоцикл.

У мопеда «Альфа» солідний зовнішній вигляд і досить великі розміри. У нього є місце для пасажира, а вантажопідйомність становить 120 кг. Отже, на цьому мопеді можна їздити удвох або перевозити досить важкі вантажі.
Мопеди марки Alpha оснащуються досить потужними двигунами з робочим об’ємом 110 см3. Чотиритактний двигун з повітряним охолодженням відрізняється простою і надійною конструкцією, завдяки якій двигун довго служить без поломок. Витрата палива при нормальній експлуатації не перевищує 2-2,5 літрів бензину на 100 км пробігу.
Мопед оснащений бензобаком на 8 літрів палива. Це означає, що, осідлавши повністю заправлену «Альфу», можна проїхати до 300-400 км без візитів на АЗС.
Мопеди «Альфа» оснащуються чотириступеневими механічними КПП з ланцюговим приводом заднього колеса. У цьому вони схожі на мотоцикли. Така конструкція коробки передач і приводу забезпечує максимальну надійність мопеда і його просте обслуговування.
Кожен мопед «Альфа» має електростартер, що дозволяє запускати двигун одним натисканням кнопки. У нього також є традиційний кікстартер. Тому, якщо батарея розрядилася, мопед можна завести по-старому, натискаючи ногою на важіль кікстартера.
Враховуючи всі переваги даної моделі, можна впевнено сказати, що за цю ціну р. в Київ неможливо купити більш якісний мопед «Альфа».

Добавить комментарий

Related Post

Дорожные сумкиДорожные сумки

Дорожні сумки, валізи.Інтернет-магазин likebags.com.ua пропонує до продажу широкий асортимент незамінних комфортних помічників в подорожах і відрядженнях. Ми продаємо маленькі валізи, які використовують як ручну поклажу для перевезення самих цінних речей.

Почему датчане любят микрозаймыПочему датчане любят микрозаймы

Почему датчане любят микрозаймы lån penge under 25 år? Многие известные журналисты и эксперты часто любят сравнивать деньги с водой. А ведь действительно, у этих, на первый взгляд, абсолютно разных