Альфа

У сегменті мототехніки є багато видів двоколісних транспортних засобів. Хтось віддає перевагу класичні мотоцикли, інші думають, що для міста ідеально підходить скутер. Але є чимало тих, хто вважає, що краще купити мопед, в якому об’єднуються економічність малокубатурного скутера з більш надійною конструкцією, характерною для мотоциклів. Детальніше на https://dvako.com.ua/mopedy/mopedy-alfa/.

Оскільки старі мопеди «Рига», «Карпати» і «Верховина» давно вже віджили свій вік і мало в кого збереглися в робочому стані, на зміну їм прийшло нове покоління техніки від китайських виробників. Мопед «Альфа» — один з найхарактерніших представників цього класу техніки. Він входить в число найпопулярніших китайських мопедів в М. Київ та Київській області, тому що відрізняється вигідним співвідношенням ціни, якості, технічних характеристик і експлуатаційних властивостей.

Особливості та характеристики мопедів «Альфа»
Формально двоколісні транспортні засоби марки «Альфа» за прийнятою в Україні класифікацією належать до мопедів або скутерів. Але конструктивно цей мопед дуже схожий на невеликий мотоцикл.

У мопеда «Альфа» солідний зовнішній вигляд і досить великі розміри. У нього є місце для пасажира, а вантажопідйомність становить 120 кг. Отже, на цьому мопеді можна їздити удвох або перевозити досить важкі вантажі.
Мопеди марки Alpha оснащуються досить потужними двигунами з робочим об’ємом 110 см3. Чотиритактний двигун з повітряним охолодженням відрізняється простою і надійною конструкцією, завдяки якій двигун довго служить без поломок. Витрата палива при нормальній експлуатації не перевищує 2-2,5 літрів бензину на 100 км пробігу.
Мопед оснащений бензобаком на 8 літрів палива. Це означає, що, осідлавши повністю заправлену «Альфу», можна проїхати до 300-400 км без візитів на АЗС.
Мопеди «Альфа» оснащуються чотириступеневими механічними КПП з ланцюговим приводом заднього колеса. У цьому вони схожі на мотоцикли. Така конструкція коробки передач і приводу забезпечує максимальну надійність мопеда і його просте обслуговування.
Кожен мопед «Альфа» має електростартер, що дозволяє запускати двигун одним натисканням кнопки. У нього також є традиційний кікстартер. Тому, якщо батарея розрядилася, мопед можна завести по-старому, натискаючи ногою на важіль кікстартера.
Враховуючи всі переваги даної моделі, можна впевнено сказати, що за цю ціну р. в Київ неможливо купити більш якісний мопед «Альфа».

Добавить комментарий

Related Post

Сучасний бухгалтерський облік – цілий світ зі своїми непростими законами. Впевнено керувати цим потоком документації, інформації та рішень було б неможливо без потужних комп’ютерних програм. Нова версія продукту для автоматизації

Мережева сонячна електростанціяМережева сонячна електростанція

Мережева сонячна електростанція (СЕС) різновид сучасних електростанцій, трансформуючих радіацію сонця в електричну енергію. Її невикористана частина у вигляді надлишок передається в центральну електромережу, приносячи додатковий дохід. Встановлюючи такі станції для

Планета золотаПланета золота

Весілля – це рідкісне і важлива подія в житті кожної людини. Традиція обміну кілець існує вже протягом кількох століть і символізує єднання молодих –вони повинні носити свої обручки протягом усього