Емма Коберн – блондинка, яка здивувала всіх на чемпіонаті світу

26-річна американка встановила рекорд чемпіонатів світу і принесла своїй країні перше «золото» в історії жіночого стіпль-чеза. У п’ятницю на чемпіонаті світу з легкої атлетики прогриміла сенсація – «золото» у бігу на 3000 метрів з перешкодами завоювала не одне з представниць Кенії, а американка Емма Коберн. Блондинка не тільки встановила новий рекорд чемпіонатів світу (9:02,58), але і принесла США перше «золото» в історії жіночого стіпль-чеза.
26-річна спортсменка в минулому році завоювала «бронзу» на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро. На батьківщині вона домінує вже шість років – з 2011 вигравала всі чемпіонати США. Нагадаємо, що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали. Головна наша надія на нагороду – стрибун у висоту Богдан Бондаренко – пробився у фінал.
Минулої суботи відбувся останній у кар’єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар’єру.