Как Применить Сроки Исковой Давности в Суде

За останні півроку нас буквально завалили питаннями щодо строків позовної давності. Кожен третій відвідувач сайту (позичальник), задає один і ті ж питання: що таке термін позовної давності і як він може допомогти у вирішенні проблем з банками? Ми вирішили узагальнити запити в одну тему і відповісти всім відразу в цій статті. Ми вам посовытуэмо, приминяйте, це на практиці.

Правовий регламент питання.
На самому початку хочемо сказати одне, не варто тішити себе ілюзіями. Термін позовної давності трактується наступним чином. Якщо у вас був беззаставний або заставний, але короткостроковий кредит, то 70% суддів, як і всієї правової громади, трактують строки позовної давності як такі, що починаються з моменту закінчення кредитного договору та становлять 3 роки.

Для прикладу: у вас був короткостроковий борг, який закінчився 10.09.2010 року, то банк має право звернутися в суд до 10.09.2013. Якщо він цього не зробив, значить, пропустив строк позовної давності та не має права претендувати на майно та стягувати з вас заставу. Врахуйте, якщо у вас заставний кредит, який розрахований на 20 і більше років, то строк позовної давності настає тільки з моменту закінчення кредиту. То і є, якщо кредит закінчується в 2020-му, то строк позовної давності закінчується лише після закінчення 3-х років — після 2023-го. Тому не варто тішити себе марними ілюзіями, але і в цьому випадку є винятки з правил.

Добавить комментарий

Related Post

Туристические центры ТаиландаТуристические центры Таиланда

Путешественники, желающие как следует позагорать и ознакомиться с экзотической культурой жителей тропических государств, нередко отправляются в страны Юго-Восточной Азии. Ценители ухоженных пляжей с белоснежным песком регулярно приобретают недорогие туры в

Перепускний клапанПерепускний клапан

Перепускний клапан — це регулююча трубопровідна арматура прямої дії, яка призначена для автоматичної підтримки заданої різниці тисків між вхідним і вихідним патрубком. Із зростанням перепаду тисків щодо значення, затвор перепускного