Как Применить Сроки Исковой Давности в Суде

За останні півроку нас буквально завалили питаннями щодо строків позовної давності. Кожен третій відвідувач сайту (позичальник), задає один і ті ж питання: що таке термін позовної давності і як він може допомогти у вирішенні проблем з банками? Ми вирішили узагальнити запити в одну тему і відповісти всім відразу в цій статті. Ми вам посовытуэмо, приминяйте, це на практиці.

Правовий регламент питання.
На самому початку хочемо сказати одне, не варто тішити себе ілюзіями. Термін позовної давності трактується наступним чином. Якщо у вас був беззаставний або заставний, але короткостроковий кредит, то 70% суддів, як і всієї правової громади, трактують строки позовної давності як такі, що починаються з моменту закінчення кредитного договору та становлять 3 роки.

Для прикладу: у вас був короткостроковий борг, який закінчився 10.09.2010 року, то банк має право звернутися в суд до 10.09.2013. Якщо він цього не зробив, значить, пропустив строк позовної давності та не має права претендувати на майно та стягувати з вас заставу. Врахуйте, якщо у вас заставний кредит, який розрахований на 20 і більше років, то строк позовної давності настає тільки з моменту закінчення кредиту. То і є, якщо кредит закінчується в 2020-му, то строк позовної давності закінчується лише після закінчення 3-х років — після 2023-го. Тому не варто тішити себе марними ілюзіями, але і в цьому випадку є винятки з правил.

Добавить комментарий

Related Post

МаниБумМаниБум

На какие нужды можно получить МаниБум кредит на карту ? В настоящее время микрокредитование стало одной из наиболее популярных услуг среди населения, поскольку из-за кризиса многим людям не хватает денег

Обучение макияжу ВолгоградОбучение макияжу Волгоград

Быть красивой – естественное желание каждой девушки, женщины. А при нынешнем развитии косметической индустрии порой очень тяжело разобраться самому во всем премудростях макияжа, подходящего именно Вам. Арсенал продукции постоянно растет