Курсы бухгалтеров

Ми створили цю статтю, щоб учні і майбутні бухгалтери розуміли, з чим стикається практикуючий бухгалтер на робочому місці. Хто хоче стати бухгалтером і хто ходить на курси бухгалтера? Зазвичай наші клієнти поділяються на такі категорії – ті, хто хоче змінити сферу діяльності і знайти роботу бухгалтера після курсів бухгалтерів; ті, хто будуть вести фірму собі або своїм родичам; ті, хто вже працював у сфері бухобліку, але має велику перерву; ті, хто вже пробував вивчити бухгалтерію вдома самостійно. У нас найкращі курсы бухгалтеров.

Багато хто думають, як же правильно вибрати курси бухгалтерскогоу обліку? І тим більше в наш час, коли місць, де вчать бухгалтерський облік в місті більше 20. Але, звичайно, не всі вони реально набирають групи бухгалтерів або набирають так рідко, що учні не можуть чекати і йдуть на інші курси бухгалтерів.
Часто учні не правильно приймають рішення, щоб вибрати курси для бухгалтерів з нуля. Вони вірять, що якщо на сайті курсів написано «трудойствойство бухгалтерів» — значить їх точно працевлаштують і тільки за цією ознакою вони наперед оплачують курси. Але ніхто ніколи не трудоустроих учнів, так як ця схема працює за принципом бази даних, в якій вакансії взяті з інтернету і хтось інший вже встиг раніше пройти співбесіду і влаштуватися бухгалтером.

Іноді ще по телефону учні починають розпитувати які є книги з бухобліку, за якими вони можуть вчитися? Ми говоримо чесно – таких книг немає не те, що у нас їх немає в принципі по Україні. Звичайно, Ви можете знайти книги по бухобліку, випущені ще років 10 тому професорами наших інститутів. Але коли їх читає практикуючий бухглатер, відразу зрозуміло, що за такої книги навіть співбесіду толком не можна пройти, не те що вивчити бухгалтерський облік. Ви не знайдете в Україні жодної книги, в якій зазначено, як заповнювати первинні документи. А адже це перше, що повинен вміти бухгалтер-початківець.

Теж саме і з книгами по 1с. Якщо ви впишете в гуглі фразу «Книга 1с бухгалтерія купити київ» — ви теж не знайдете жодної актуальної книги для України. Подивіться на рік їх видання (зазвичай це років 10 тому), дізнайтеся про яку версію 1с ця книга ( зазвичай це стара 7.7 або 8.1), перевірте хто видавець (в основнм, це російське видавництво, яке розповідає не про український бухоблік). А ви ж знаєте, що тільки у нас в Україні ми користуємося своїми законами , проведеннями та бланками бухобліку! Бухгалтерський облік іншої країни для нас чужий, як і чужі книги з бухобліку інших країн!
З самого корисного є книга за 1с , видана нашим видавництвом Фактор «1С: Бухгалтерія 8.2: доступно для бухгалтера». Але, вона була видана в 2014 році і ще за версією 1с 8.2! Звичайно , для початкового вивчення 1с версії 8.2 і 8.3 не відрізняються, але з часу, коли з’явилася версія 1с Бухгалтерія 8.3 ще ніхто не видав потрібну книгу в Україні. Тому кожен навчальний центр вчить своїми зусиллями. Для полегшень навчального процесу, ми наприклад створили безкоштовні відео-уроки по 1С Бухгалтерії. З ним Ви, звичайно повністю програму не вивчите, але вони дуже допоможуть зрозуміти як почати працювати в 1с настроювання 1с, як вести різні ділянки в 1с і як створити звіти в 1с. Це відео-уроки по 1с Ви можете смотеть на нашому сайті безкоштовно онлайн в будь-який час. Тим більше, що у кожного учня є навчальна версія 1с навіть після закінчення курсів бухгалтерів.

Добавить комментарий

Related Post

Дніпро-РемонтДніпро-Ремонт

Сервісний центр по ремонту побутової техніки Холодильники та мікрохвильові печі, пральні машини, духові шафи, цифрова техніка – всі ці пристрої істотно спрощують наше життя. Поломка побутової техніки не стане серйозною

Кованые перила на балкон ВолгоградКованые перила на балкон Волгоград

Каждому человеку приятно, когда его окружают красивые вещи. И это касается не только предметов личного пользования, но и предметов внутреннего интерьера помещения, а также экстерьера помещения. Одним из таких элементов

HashFlareHashFlare

Можно ли заработать на майнинге? Опыт HashFlare Биткоины, биткоины, биткоины — об этой криптовалюте говорят повсюду: в интернете, по ТВ, в газетах и журналах. К сожалению, среди большого потока информации