Мережева сонячна електростанція

Мережева сонячна електростанція (СЕС) різновид сучасних електростанцій, трансформуючих радіацію сонця в електричну енергію. Її невикористана частина у вигляді надлишок передається в центральну електромережу, приносячи додатковий дохід. Встановлюючи такі станції для дому, вдається значно зменшити енерговитрати. Саме з цієї причини багато компанії, заклади і приватні особи прагнуть не тільки підвищити рівень своєї поінформованості щодо цього поновлюваного енергетичного джерела, але і знайти торговельний заклад, в якому пропонуються кращі зразки за оптимальною вартістю. Наш інтернет-магазин пропонує купити сонячні батареї, що дозволяють підтримувати комфортний температурний режим у приміщенні, а також забезпечують цілодобове гаряче водопостачання. Мережеві сонячні електростанції під зелений тариф. Детальніше на https://sunbeam.dp.ua/g24049005-setevye-solnechnye-elektrostantsii.
Переваги «зеленого» тарифу:

відсутність фінансових витрат за власне електроспоживання;
можливість продавати надлишки електроенергії;
можливість здійснення монтажу без оформлення ліцензії.
В Україні в даний час діє зелений тариф, яким можуть скористатися власники СЕС. Його діючі умови є привабливими для фізичних осіб, оскільки зайвий обсяг електроенергії надходить у загальну мережу. Державний енергоринок набуває їх за вигідною ціною.

Мережева сонячна електростанція для будинку
Ми реалізуємо в Дніпропетровську кращі мережеві сонячні станції Зелений тариф 30 КВт (раніше дозволена потужність за тарифом була нижче, становила 10 КВт). В комплект входять сонячні панелі і мережевий перетворювач. Комплекс 50 КВт орієнтований для підприємств, торгових центрів. У нашому інтернет-магазині продаються тільки сертифіковані станції, потужність варіюється від 5 КВт до 100 КВт. Ми гарантуємо відмінну якість, тому експлуатаційний термін служби сягає мінімум 25 років.

Сонячні мережеві станції. Де замовити обладнання?
Ми раді вітати приватних домовласників і представників компаній, що прагнуть скористатися економічно вигідним механізмом отримання відновлюваної енергії. Кожному клієнту надається реальний шанс придбати кращі комплекти, при цьому їх вартість супроводжується оптимальними показниками. Клієнтам, які проживають у Дніпрі, пропонується повний спектр робіт під ключ, передбачають доставку, швидкий та якісний монтаж, подальше обслуговування встановленого обладнання.

Добавить комментарий

Related Post

Кованые перила на балкон ВолгоградКованые перила на балкон Волгоград

Каждому человеку приятно, когда его окружают красивые вещи. И это касается не только предметов личного пользования, но и предметов внутреннего интерьера помещения, а также экстерьера помещения. Одним из таких элементов

Печать широкоформатнаяПечать широкоформатная

Компанія «print-media-group» — це велике виробництво реклами в центрі Києва, яке працює цілодобово. Ми регулярно виконує послуги друку будь-яких розмірів та об’ємів. У нашому штаті 22 широкоформатних принтерів для друку