Мережева сонячна електростанція

Мережева сонячна електростанція (СЕС) різновид сучасних електростанцій, трансформуючих радіацію сонця в електричну енергію. Її невикористана частина у вигляді надлишок передається в центральну електромережу, приносячи додатковий дохід. Встановлюючи такі станції для дому, вдається значно зменшити енерговитрати. Саме з цієї причини багато компанії, заклади і приватні особи прагнуть не тільки підвищити рівень своєї поінформованості щодо цього поновлюваного енергетичного джерела, але і знайти торговельний заклад, в якому пропонуються кращі зразки за оптимальною вартістю. Наш інтернет-магазин пропонує купити сонячні батареї, що дозволяють підтримувати комфортний температурний режим у приміщенні, а також забезпечують цілодобове гаряче водопостачання. Мережеві сонячні електростанції під зелений тариф. Детальніше на https://sunbeam.dp.ua/g24049005-setevye-solnechnye-elektrostantsii.
Переваги «зеленого» тарифу:

відсутність фінансових витрат за власне електроспоживання;
можливість продавати надлишки електроенергії;
можливість здійснення монтажу без оформлення ліцензії.
В Україні в даний час діє зелений тариф, яким можуть скористатися власники СЕС. Його діючі умови є привабливими для фізичних осіб, оскільки зайвий обсяг електроенергії надходить у загальну мережу. Державний енергоринок набуває їх за вигідною ціною.

Мережева сонячна електростанція для будинку
Ми реалізуємо в Дніпропетровську кращі мережеві сонячні станції Зелений тариф 30 КВт (раніше дозволена потужність за тарифом була нижче, становила 10 КВт). В комплект входять сонячні панелі і мережевий перетворювач. Комплекс 50 КВт орієнтований для підприємств, торгових центрів. У нашому інтернет-магазині продаються тільки сертифіковані станції, потужність варіюється від 5 КВт до 100 КВт. Ми гарантуємо відмінну якість, тому експлуатаційний термін служби сягає мінімум 25 років.

Сонячні мережеві станції. Де замовити обладнання?
Ми раді вітати приватних домовласників і представників компаній, що прагнуть скористатися економічно вигідним механізмом отримання відновлюваної енергії. Кожному клієнту надається реальний шанс придбати кращі комплекти, при цьому їх вартість супроводжується оптимальними показниками. Клієнтам, які проживають у Дніпрі, пропонується повний спектр робіт під ключ, передбачають доставку, швидкий та якісний монтаж, подальше обслуговування встановленого обладнання.

Добавить комментарий

Related Post

Как социально-ответственный застройщик «Альянс Новобуд» меняет строительный рынок в БроварахКак социально-ответственный застройщик «Альянс Новобуд» меняет строительный рынок в Броварах

Как социально-ответственный застройщик «Альянс Новобуд» меняет строительный рынок в Броварах Нашу увагу привернула компанія «Альянс Новобуд», що займається комплексним розвитком мікрорайону міста Бровари. Основною діяльністю компанії є будівництво житлової нерухомості