Мультимаскинг: бьюти-тренд, который взорвал Instagram!

Мультимаскинг – процедура по догляду за шкірою, стрімко набирає популярність. Instagram рясніє особами б’юті-блогерів, розфарбованими в різні кольори за допомогою косметичних масок. Детальніше на https://kgb.ua/.

 

Multimasking передбачає нанесення на одне обличчя відразу декількох косметичних масок: кожну – на свою зону. Як правило, використовується 3-4 маски, але буває і більше, адже можливості маскинга обмежені тільки розміром особи, ну і ще здоровим глуздом 🙂 У чому сенс?

Будь-косметолог, який бачив у своєму житті хоча б 10 пацієнтів, скаже Вам, що знайти володаря шкіри «чистого» типу (повністю сухий, або абсолютно жирної, або 100% чутливої) неможливо. Більшість з нас має комбіновану шкіру, і у кожної зони обличчя своя особливість. Наприклад, на щоках шкіра часто пересушена і вимагає додаткового живлення, в Т-зоні буває жирна або проблемна, з розширеними порами, а під очима – тонка і чутлива. Крім того, на обличчі періодично виникають запальні елементи, роздратування й інші проблеми, які, звичайно ж, вимагають особливого догляду. Тому ідея використовувати різні маски для різних ділянок – абсолютно логічна і має під собою серйозне обґрунтування. Але робити, наприклад, 4 маски один за одним – це абсолютно нераціональна трата часу! Тому мульти-маскінг – це те, що потрібно сучасній жінці! Він дозволяє за короткий проміжок часу вирішити всі проблеми шкіри. До того ж, це виглядає дуже мило! Випробуваний нами набір Multi-masking Acadmie розфарбував особа в помаранчево-сіро-зелено-білий колір.

 

Правильне зонування – запорука всього!

Як правило, для мультимаскинга, вироблені такі зони: Т-зона, область навколо очей, щоки, підборіддя, овал обличчя, шия і декольте.

Т-зона

Ця область особи дуже часто характеризується надмірним виділенням шкірного сала, розширеними порами. Тут нам знадобляться різні себорегулюючі, підсушують, поросужівающім маски. Найпопулярніші інгредієнти для Т-масок – глина, кислоти, цинк.

Навколо очей

Тут нам на допомогу прийдуть маски легкої текстури, дренажні склади, прибирають набряки, освіжаючі маски. Дуже популярні останнім часом патчі з гідрогелю, під які можна додатково наносити сироватки.

Щоки

Харчування, зволоження і тонізація. Шкіра щік частіше інших ділянок обличчя буває пересушена, взимку на ній з’являються лущення. До того ж – вона перша реагує на недолік вітамінів, окислювальний стрес. Вибирайте маски з гіалуронової кислотою, антиоксидантами, вітамінами.

Овал особи

Догляд за овалом особи – завдання не просте. Тут потрібні мульти-ефектні маски, здатні вирішити відразу кілька завдань: ліфтинг, лімфодренаж, очищення. Колагенові, альгінатние та інші маски на основі активних діючих інгредієнтів — будуть гарним вибором.

Це далеко не вичерпний список – кількість зон, які потребують індивідуальному підході, може відрізнятися.

Добавить комментарий

Related Post

Контактные линзы интернет магазинКонтактные линзы интернет магазин

Все більша кількість людей, які страждають від проблем із зором, зупиняють свій вибір на лінзах. Контактні лінзи, зроблені з використанням інноваційних розробок, навіть при тривалому використанні не викликають дискомфорт. У

Сучасний бухгалтерський облік – цілий світ зі своїми непростими законами. Впевнено керувати цим потоком документації, інформації та рішень було б неможливо без потужних комп’ютерних програм. Нова версія продукту для автоматизації