Мультимаскинг: бьюти-тренд, который взорвал Instagram!

Мультимаскинг – процедура по догляду за шкірою, стрімко набирає популярність. Instagram рясніє особами б’юті-блогерів, розфарбованими в різні кольори за допомогою косметичних масок. Детальніше на https://kgb.ua/.

 

Multimasking передбачає нанесення на одне обличчя відразу декількох косметичних масок: кожну – на свою зону. Як правило, використовується 3-4 маски, але буває і більше, адже можливості маскинга обмежені тільки розміром особи, ну і ще здоровим глуздом 🙂 У чому сенс?

Будь-косметолог, який бачив у своєму житті хоча б 10 пацієнтів, скаже Вам, що знайти володаря шкіри «чистого» типу (повністю сухий, або абсолютно жирної, або 100% чутливої) неможливо. Більшість з нас має комбіновану шкіру, і у кожної зони обличчя своя особливість. Наприклад, на щоках шкіра часто пересушена і вимагає додаткового живлення, в Т-зоні буває жирна або проблемна, з розширеними порами, а під очима – тонка і чутлива. Крім того, на обличчі періодично виникають запальні елементи, роздратування й інші проблеми, які, звичайно ж, вимагають особливого догляду. Тому ідея використовувати різні маски для різних ділянок – абсолютно логічна і має під собою серйозне обґрунтування. Але робити, наприклад, 4 маски один за одним – це абсолютно нераціональна трата часу! Тому мульти-маскінг – це те, що потрібно сучасній жінці! Він дозволяє за короткий проміжок часу вирішити всі проблеми шкіри. До того ж, це виглядає дуже мило! Випробуваний нами набір Multi-masking Acadmie розфарбував особа в помаранчево-сіро-зелено-білий колір.

 

Правильне зонування – запорука всього!

Як правило, для мультимаскинга, вироблені такі зони: Т-зона, область навколо очей, щоки, підборіддя, овал обличчя, шия і декольте.

Т-зона

Ця область особи дуже часто характеризується надмірним виділенням шкірного сала, розширеними порами. Тут нам знадобляться різні себорегулюючі, підсушують, поросужівающім маски. Найпопулярніші інгредієнти для Т-масок – глина, кислоти, цинк.

Навколо очей

Тут нам на допомогу прийдуть маски легкої текстури, дренажні склади, прибирають набряки, освіжаючі маски. Дуже популярні останнім часом патчі з гідрогелю, під які можна додатково наносити сироватки.

Щоки

Харчування, зволоження і тонізація. Шкіра щік частіше інших ділянок обличчя буває пересушена, взимку на ній з’являються лущення. До того ж – вона перша реагує на недолік вітамінів, окислювальний стрес. Вибирайте маски з гіалуронової кислотою, антиоксидантами, вітамінами.

Овал особи

Догляд за овалом особи – завдання не просте. Тут потрібні мульти-ефектні маски, здатні вирішити відразу кілька завдань: ліфтинг, лімфодренаж, очищення. Колагенові, альгінатние та інші маски на основі активних діючих інгредієнтів — будуть гарним вибором.

Це далеко не вичерпний список – кількість зон, які потребують індивідуальному підході, може відрізнятися.

Добавить комментарий

Related Post

Новая жемчужина от Альянс Новобуд: ЖК «Крона Парк» получает первые отзывы, а застройщик — инвесторовНовая жемчужина от Альянс Новобуд: ЖК «Крона Парк» получает первые отзывы, а застройщик — инвесторов

Компанія «Альянс Новобуд» дуже відома на ринку нерухомості Броварів. Її ЖК вже отримали безліч відгуків, переважно позитивних, а жителі Києва неодноразово зустрічали рекламу основних проектів компанії: житлових комплексів «Лісовий квартал»,

Обманутые инвесторы Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss ConsultingОбманутые инвесторы Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss Consulting

Обманутые инвесторы Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss Consulting пишут заявления на мошенника Павла Крымова Громкие международные аферы Five Winds Asset Management и QW Lianora Swiss Consulting обрастают