Найбільша транспортна компанія Європи Maersk оцінила збитки від вірусу Petya в $300 млн

Данська компанія Maersk оприлюднила звіт за другий квартал, згідно з яким збитки від кібератаки комп’ютерного вірусу Petya в червні 2017 року оцінила у суму від $200 $300 млн. За результатами за третій квартал сума збитків може бути переглянута. Найбільша транспортна компанія Європи Maersk оцінила свої збитки від комп’ютерного вірусу Petya в $200-300 млн. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за другий квартал.
У документі йдеться, що в результаті кібератаки в червні 2017 року постраждали займається морськими контейнерними перевезеннями Maersk Line, оператор APM Terminals, а також логістична компанія Damco.
В Maersk також наголосили, що оскільки вірус продовжував діяти і в липні, втрати від нього позначаться на звітності за третій квартал.
В Україні 27 червня була зафіксована масштабна кібератака, «вірус-вимагач» паралізував роботу комп’ютерних мереж у банках, ЗМІ, торгових організаціях, поштових службах, державних установах. Назва вірусу, шифрувального файли на жорсткому диску всіх комп’ютерів в зараженій мережі, – Petya.A.
У кіберполіції заявляли, що атака почалася із-за оновлень програми електронного документообігу M.E.Doc. 28 червня про це механізм зараження повідомили в Microsoft.
Тільки 5 липня представники компанії-розробника M.E.Doc визнали, що саме їх програмне забезпечення використовували для поширення «вірусу-здирника» Petya.
Вірус завдав шкоди компаніям в усьому світі і поширився на більш ніж 60 країн, порушивши роботу портів в Мумбаї (Індія) і Лос-Анджелесі (США), а також зупинивши роботу шоколадної фабрики в Австралії.

Добавить комментарий

Related Post

Новим директором з комунікацій Білого дому стане Хоуп ХіксНовим директором з комунікацій Білого дому стане Хоуп Хікс

Старший радник по зв’язках з громадськістю Хоуп Хікс на тлі кадрових перестановок в Білому домі, швидше за все, змінить звільненого Ентоні Скарамуччи і стане новим директором з комунікацій адміністрації президента

США, Канада і Мексика почали переговори про вільну торгівлюСША, Канада і Мексика почали переговори про вільну торгівлю

Трамп стверджує, що NAFTA не відповідає інтересам більшості американців. США, Канада і Мексика почали в середу, 16 серпня, у Вашингтоні переговори про реформу найбільшої у світі зони вільної торгівлі (NAFTA).

В Египте нашли новое захоронение с древними гробницамиВ Египте нашли новое захоронение с древними гробницами

В Єгипті на південь від Каїра археологи виявили три гробниці з давніми похованнями, повідомляє Бі-бі-сі. Вік гробниць складає приблизно дві тисячі років. У гробницях знайшли кілька кам’яних саркофагів, а також