Найбільша транспортна компанія Європи Maersk оцінила збитки від вірусу Petya в $300 млн

Данська компанія Maersk оприлюднила звіт за другий квартал, згідно з яким збитки від кібератаки комп’ютерного вірусу Petya в червні 2017 року оцінила у суму від $200 $300 млн. За результатами за третій квартал сума збитків може бути переглянута. Найбільша транспортна компанія Європи Maersk оцінила свої збитки від комп’ютерного вірусу Petya в $200-300 млн. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за другий квартал.
У документі йдеться, що в результаті кібератаки в червні 2017 року постраждали займається морськими контейнерними перевезеннями Maersk Line, оператор APM Terminals, а також логістична компанія Damco.
В Maersk також наголосили, що оскільки вірус продовжував діяти і в липні, втрати від нього позначаться на звітності за третій квартал.
В Україні 27 червня була зафіксована масштабна кібератака, «вірус-вимагач» паралізував роботу комп’ютерних мереж у банках, ЗМІ, торгових організаціях, поштових службах, державних установах. Назва вірусу, шифрувального файли на жорсткому диску всіх комп’ютерів в зараженій мережі, – Petya.A.
У кіберполіції заявляли, що атака почалася із-за оновлень програми електронного документообігу M.E.Doc. 28 червня про це механізм зараження повідомили в Microsoft.
Тільки 5 липня представники компанії-розробника M.E.Doc визнали, що саме їх програмне забезпечення використовували для поширення «вірусу-здирника» Petya.
Вірус завдав шкоди компаніям в усьому світі і поширився на більш ніж 60 країн, порушивши роботу портів в Мумбаї (Індія) і Лос-Анджелесі (США), а також зупинивши роботу шоколадної фабрики в Австралії.

Добавить комментарий

Related Post

Правила успіху від відомих людей: Нассім ТалебПравила успіху від відомих людей: Нассім Талеб

Американський економіст, що передбачив кризу 2008 року, вважає, що в бізнесі виживає той, хто вміє відмовлятися від усього зайвого. Люди потребують поради, як розбагатіти, і готові за нього заплатити. Усвідомлення

«Правда, свобода, надія»: відомий росіянин розповів, чому його співгромадяни масово тікають в Київ«Правда, свобода, надія»: відомий росіянин розповів, чому його співгромадяни масово тікають в Київ

Київ зараз став повітрям правди, волі і надії для росіян, які тікають з Росії. Про це в інтерв’ю «Апострофу» заявив російський музикант, співак, композитор Олексій Лебединський. «Так, ви бачите, як

В Лондоне во время акции протеста ранены шесть полицейскихВ Лондоне во время акции протеста ранены шесть полицейских

В Лондоне на акции протеста против жестокости полиции ранены шестеро полицейских, четыре человека задержаны. Об этом сообщает ВВС. Во время столкновений протестующие подожгли несколько мусорных баков и бросали в правоохранителей