УЗ знову продала більше квитків, ніж було місць

Вранці 16 серпня на посадку був поданий регіональний поїзд Київ — Рівне, який складався з шести вагонів. За фактом квитків було продано на вісім вагонів.

Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, склалася ситуація мала місце бути через несправність рухомого складу з восьми вагонів, який спочатку повинен бути відправитися в маршрут. В результаті для розміщення всіх пасажирів була запущена додаткова електричка на вісім вагонів.

Резервний поїзд стартував в 8:50, що на годину пізніше строку. А квитки пасажирів були внесені спеціальні позначки для компенсації суми за проїзд. Прес-служба залізниці також повідомляє, що у двох вагонах, які входили до складу знятого з рейсу регіонального поїзда, була виявлена несправність редукторних вузлів.

Раніше повідомлялося про те, як пасажири поїзда Одеса-Київ їхали стоячи з-за поломки швидкісного поїзда, який довелося замінити.

Добавить комментарий

Related Post

Ремонт iPhone КиевРемонт iPhone Киев

Компанія Apple завжди робила акцент на надійності і якості своєї техніки. Створена американською корпорацією операційна система iOS разом з кращими деталями і механізмами зробили цей гаджет ідеальним пристроєм. Дійсно, iPhone

ADONISADONIS

ВІД СІМ’Ї-ДЛЯ СІМ’Ї! Створення стабільно розвивається медичної групи компаній ADONIS сім’єю Гириных, яка очолює, веде і розвиває медичний бізнес в Україні протягом 20 років, почавши з 2 кабінетів амбулаторії та

Авто перевозкиАвто перевозки

Перевезення вантажів автомобільним транспортом є одним з найбільш популярних способів доставки вантажів у всьому світі. Цей тип перевезень поєднує в собі такі якості, як: висока швидкість, прийнятна вартість і безпека.