УЗ знову продала більше квитків, ніж було місць

Вранці 16 серпня на посадку був поданий регіональний поїзд Київ — Рівне, який складався з шести вагонів. За фактом квитків було продано на вісім вагонів.

Як повідомляє прес-служба Укрзалізниці, склалася ситуація мала місце бути через несправність рухомого складу з восьми вагонів, який спочатку повинен бути відправитися в маршрут. В результаті для розміщення всіх пасажирів була запущена додаткова електричка на вісім вагонів.

Резервний поїзд стартував в 8:50, що на годину пізніше строку. А квитки пасажирів були внесені спеціальні позначки для компенсації суми за проїзд. Прес-служба залізниці також повідомляє, що у двох вагонах, які входили до складу знятого з рейсу регіонального поїзда, була виявлена несправність редукторних вузлів.

Раніше повідомлялося про те, як пасажири поїзда Одеса-Київ їхали стоячи з-за поломки швидкісного поїзда, який довелося замінити.

Добавить комментарий

Related Post

Можно ли сэкономить на покупке авиабилетов?Можно ли сэкономить на покупке авиабилетов?

Чтобы сделать процесс выбора и приобретения авиабилетов более удобным для потенциальных клиентов, туристические компании разработали специальные сайты, которые предоставляют возможность самостоятельно бронировать места в самолёте через Мировую сеть. Это максимально

Посол Британії Гоф: «Важко погодитися» з низькою оцінкою Києва в рейтингу The EconomistПосол Британії Гоф: «Важко погодитися» з низькою оцінкою Києва в рейтингу The Economist

Посол великої Британії в Україні Джудіт Гоф заявляє, що їй важко погодитися з низькою оцінкою Києва у рейтингу найкомфортніших для життя міст. Як передає Цензор.НІ, про це вона написала в

Авто перевозкиАвто перевозки

Перевезення вантажів автомобільним транспортом є одним з найбільш популярних способів доставки вантажів у всьому світі. Цей тип перевезень поєднує в собі такі якості, як: висока швидкість, прийнятна вартість і безпека.