Детская прогулочная коляска

Прогулянкові дитячі коляски-незамінний атрибут кожного з батьків. Зараз виробники пропонують широкий модельний ряд, які відрізняються в залежності від виду, розміру, бренду та інших показників. Тому важливо перед початком пошуку визначитися з особливостями її експлуатації. У нас найкраща детская прогулочная коляска.

Які види прогулянкових дитячих колясок бувають?
Зараз виробники випускають кілька моделей колясок, які відрізняються механізмом складання.

Однією з найпопулярніших і затребуваних серед батьків є «трансформер». Не дивлячись на досить високу вагу, її цінують за рахунок багатофункціональності. Прослужить подібний виріб з народження і до декількох років. Таким чином, батьки зможуть значно скоротити витрати.
«Книжку» рекомендують вибирати для тривалих прогулянок. Головна особливість подібного виробу-великі колеса. Їх розмір забезпечує відмінну прохідність. Додатково виробники комплектують їх чохлами, кишеньками і сумками. Конструкція стійка і комфортна, деякі виробники виконують регульовані спинки, вільно приймають лежаче положення. Комплектується вона матрацом, москітною сіткою і сумкою.
«Тростина» — найкомпактніша і легка складна модель, яка має мінімальну кількість металевих деталей. Незважаючи на це вона залишається досить практичною. Завдяки невеликим габаритам пристрій вільно заїжджає в автобусний транспорт і в супермаркети. Недоліком товару є погана амортизація і відсутність захисту від дощу і холоду.
Триколісні вироби відрізняються більшою стійкістю і маневреністю. Спочатку можуть виникнути труднощі з управлінням. Подібне придбання-відмінне рішення для спортивних мам, які люблять поєднувати прогулянку і пробіжку.
Коляску для погодок краще вибрати з двома окремими модулями. Якщо малюки різного віку, то варто звернути увагу на вироби з підніжкою або «причепом».
Сучасні бренди пропонують продукцію різноманітних кольорів і потреб, тому кожен батько підбере оптимальний варіант.

Як вибрати прогулянкову дитячу коляску?
Розглядати світ з положення сидячи набагато цікавіше і цікавіше, тому малюкам від 8 місяців знадобитися новий засіб пересування. Щоб молоді батьки зробили правильний вибір, фахівці рекомендують враховувати такі критерії:

Вироби з перекидною ручкою більш зручні, оскільки дозволяє перевозити дитину в декількох позиціях. Крім цього вона повинна вільно регулюватися по висоті.
Наявність ременів безпеки допоможуть запобігти випадкове травмування малюка. Оптимальний варіант-п’ятиточкові ремені. Вони вважаються самими надійними і не створюють дискомфорт. Простежте, щоб була можливість змінювати довжину.
Кошик також повинна бути місткою. Зазвичай на прогулянку батьки беруть з собою іграшки, серветки, запасні підгузники і багато іншого.
Колеса. Для їзди по рівних дорогах можна купувати продукцію з середніми за розміром колесами. Надувні колеса відрізняються хорошою амортизацією, але існує ризик проколу.
Капюшон допоможе захистити крихітку від різних погодних умов. Наявність прозорого «віконця» дозволить спостерігати за поведінкою дитини, коли ви везете його спиною до себе.
Зазвичай спинка має кілька положень, завдяки чому в процесі їзди діти можуть спати. При цьому під час підняття не повинно бути ніякого шуму.
М’яке і широке сидіння зі знімною обшивкою забезпечить комфорт дитині і батькам.
Щоб забезпечити хороше гальмування простежте наявність гальм на передніх і задніх колесах.
Продукція з комплектом аксесуарів запобіжить витраті часу на походи в магазини з пошуком і підбором доповнень до певної моделі.
Складаний механізм стане ще однією перевагою при транспортуванні товару.

Добавить комментарий