iFood

Не тільки жінки хочуть мати хорошу фігуру. Представникам сильної статі теж важливо бути у відмінній формі. Спортивна статура говорить про фізичне здоров’я чоловіка і його силу. Є частиною іміджу успішного і привабливого чоловіка. Хочете схуднути, але вам нестерпна думка про позбавлену смаку їжі і постійне почуття голоду « «звичних» супутниках дієти? А, якщо ми скажемо, що можна харчуватися смачно, різноманітно і ситно. З програмою «Зниження ваги» iFood – це все реально! Раціон збалансований по БЖУ і калоріям з урахуванням всіх потреб чоловічого організму. Детальніше про меню вот здесь .Меню розроблено фітнес-тренерами спільно з дієтологами. Збалансований раціон для комфортного і безпечного зниження ваги забезпечить організм необхідними поживними речовинами і активізує жиросжигающие процеси. Ви будете втрачати зайві кілограми, обмін речовин прискориться, організм перестане бояться голодування і відкладати жир в резерв. Ви звикнете харчуватися правильно, приймати їжу вчасно і в необхідній кількості.

• 5-разове збалансоване харчування від дієтолога

* Різноманітні і смачні страви від кухарів групи ресторанів » Синдикат смаку»

• Гарантований результат Не тільки дівчата критично ставляться до своєї зовнішності. Схуднення у хлопців також є актуальним питанням. Дієта для чоловіків важлива не тільки для гарного зовнішнього вигляду, але і для здоров’я.

Якщо у Вас:

Надмірна маса тіла або ожиріння;

Ви відчуваєте постійну тяжкість в тілі, вас бентежить ваше відображення в дзеркалі;

Ви заїдати стрес і жуєте кожну вільну хвилину;

У вас є одне або кілька хронічних захворювань, які виникли через зайві кілограми.

Ці тривожні «дзвіночки» сигналізують Вам, що пора почати піклуватися про своє здоров’я вже зараз. Чоловікові, щоб почати худнути, потрібно в день створити 20% дефіцит калорій. Такий підхід допоможе позбутися від декількох зайвих кілограмів і зберегти здоров’я. Невеликий дефіцит калорій, в поєднанні з помірними фізичними навантаженнями, дозволить знизити вагу без стресу. Ваше самопочуття значно покращитися, з’являться нові сили, почне подобатися власне відображення в дзеркалі.

Як схуднути без дієт?

Необхідно розуміти, що без фізичних навантажень і відмови від фастфуду – це неможливо. Хороша новина в тому, що чоловікам простіше позбавиться від зайвої ваги, ніж жінкам. У чоловічому і жіночому організмі кількість жирових клітин практично однакове. Вони тільки відрізняються розмірами і функціонуванням ферментів. Жирові клітини хлопців значно менше і містять більшу кількість жирорасщепляющих ферментів.

Як правильно схуднути?

Потрібно дотримуватися декількох правил дієти для чоловіків:

Не переїдайте

Забудьте про напівфабрикати, алкоголь, жирне м’ясо і солодке

Ваше меню має бути різноманітним, містити багато овочів, злаків і фруктів

Харчуйтеся дрібно: невеликими порціями-мінімум 5 разів на день

Заведіть щоденник дієти». Записуйте калорійність всіх продуктів, які ви з’їли. Це важливий етап схуднення для чоловіків. Така тактика дасть можливість з боку оцінити Ваше дієтичне меню на кожен день.

Рухайтеся якомога більше: ходіть пішки, піднімайтеся на поверх без ліфта, бігайте вранці. Такі прості кардіо вправи дозволять прискорити процес спалювання калорій і покращувати кровообіг.

Чоловіки, які хочуть схуднути в домашніх умовах, не завжди можуть правильно скласти свій раціон самостійно. Брак часу для приготування здорових страв і відсутність знань в області дієтології можуть звести до нуля всі спроби схуднути. В такому випадку краще звернутися до фахівців і замовити доставку дієтичного харчування.

Добавить комментарий

Related Post

Материалы ресниц для наращиванияМатериалы ресниц для наращивания

Завдяки співпраці з провідним виробником матеріалів для нарощування вій «Barbara» ми представляємо один з найбільш надійних продуктів для вій на ринку Білорусі. Поговоримо про поради новачкам. Якщо ви початківець майстер

ЛевитраЛевитра

Левитра (варденафил) относится к классу препаратов, называемых ингибиторов фосфодиэстеразы типа 5. Применяется для лечения эректильной дисфункции (мужской импотенции). Она помогает достигнуть эрекции полового члена, достаточной для сексуальной активности. Это достигается

Почему датчане любят микрозаймыПочему датчане любят микрозаймы

Почему датчане любят микрозаймы lån penge under 25 år? Многие известные журналисты и эксперты часто любят сравнивать деньги с водой. А ведь действительно, у этих, на первый взгляд, абсолютно разных