IT LAMA

Студія зі створення сайтів IT LAMA пропонує послуги в сфері IT, а саме:

просування сайтів;
їх технічної підтримки та обслуговування;
підключення доменів;
створення рекламних кампаній для просування в соціальних мережах;
створення реклами в пошукових мережах.
Наша компанія протягом 5 років співпрацює з великими брендами України, Росії та Європи. На нашому рахунку 97 реалізованих проектів: розкрутка сайтів, просування в мережах, технічна підтримка. Ми співпрацюємо з талановитими і креативними програмістами, веб-майстрами, SEO-розробниками, верстальники і менеджерами. Кожен член нашої команди-професіонал своєї сфери, який уважно відстежує тенденції в світі маркетингу. Детальніше у нас на сайте

Дизайн студія зі створення сайтів IT LAMA: наші особливості
Сфера digital-маркетингу стрімко розвивається, пропонуючи нові стратегії. Щоб створити дійсно працюючий проект, необхідно першими впроваджувати інноваційні стратегії і вміти передбачити, як поведе себе ринок через пару місяців. Володіючи базовими знаннями в просуванні або верстці, домогтися високого результату не вийде.

Саме цим веб студія IT LAMA відрізняється від конкурентів. Поки одні працюють за шаблонним технікам, ми розробляємо індивідуальний підхід до клієнта, впроваджуємо нові технології, створюємо продукт, який буде повністю відповідати сфері діяльності замовника, його цільової аудиторії, який почне приносити прибуток протягом 2 тижнів після субстрату.

Якщо ви хочете отримати працюючий сайт, розвивати себе в соціальних мережах і вийти на новий рівень реалізації послуг та товарів – скористайтесь наші пропозицією. Веб-студія в Києві та Москві IT LAMA працює із завданнями будь-якої складності та обсягу.

Навіщо потрібні послуги веб-студій?
Уявити сучасне життя без інтернету неможливо. Всі товари і послуги ми шукаємо у всесвітній павутині. Недалекий той час, коли локальні магазини перестануть існувати. Як показує статистика, сьогодні понад 60% покупців орієнтовані на придбання товарів через інтернет-магазини. Більшу частину цього відсотка становить молодь, на другому місці-люди середнього віку. Незважаючи на загальну оману, люди пенсійного віку також користуються послугами інтернет-магазинів.

Зараз багато підприємців перемикається на ведення бізнесу онлайн. Це відкриває нові перспективи і дає можливість без великих вкладень на старті відкрити свій маленький бренд. Навіть у тих брендів, які представлені в Instagram, є свої офіційні сайти. Наявність офіційного сайту викликає довіру у покупців.

Сучасні онлайн-магазини зобов’язані відповідати ряду стандартів, окрім красивого дизайну і зручного usability, важлива швидкість завантаження сторінок, адже покупці не хочуть чекати більше 5 секунд. Тут на допомогу і приходить студія створення сайтів.

Добавить комментарий

Related Post

HashFlareHashFlare

Можно ли заработать на майнинге? Опыт HashFlare Биткоины, биткоины, биткоины — об этой криптовалюте говорят повсюду: в интернете, по ТВ, в газетах и журналах. К сожалению, среди большого потока информации

Печать широкоформатнаяПечать широкоформатная

Компанія «print-media-group» — це велике виробництво реклами в центрі Києва, яке працює цілодобово. Ми регулярно виконує послуги друку будь-яких розмірів та об’ємів. У нашому штаті 22 широкоформатних принтерів для друку