Киев

Київ-найкраще місто на Землі! Так вам скажуть всі жителі Києва, а також мільйони туристів, які люблять його, як рідний.

Екскурсійна агенція» крокуючи крізь час » пропонує вам індивідуальні та групові екскурсії та тури, під час яких ви зможете відкрити для себе Київ. Відпочинок, прогулянки, оглядові та тематичні екскурсії з нашими професійними гідами по Києву наповнять ваші серця любов’ю і ніжністю до міста, вам неодмінно захочеться повертатися сюди знову і знову. У нас найкращій экскурсовод по киеву.

Що подивитися в Києві в першу чергу?
Історичні пам’ятки
Про багатовікову історію Києва вам розкажуть численні пам’ятки історії: Софійський собор, що зберігає найбільший у світі ансамбль фресок і мозаїк XI століття, Золоті ворота-головний в’їзд в середньовічне місто, Володимирський собор, присвячений хрещенню Русі, Києво-Печерська лавра-перший монастир на території Київського князівства, Кирилівська церква-фортеця XII століття з фресковим живописом тієї епохи, Андріївська церква – прикраса Києва.

Знайомство з архітектурою
Характер міста завжди яскраво відбивається в його архітектурі. Різні райони Києва є представниками різних будівельних епох. Цукрові особняки Липок повідають вам про Золотий Вік міста, який називається»цукровий бум». Шоколадний будиночок, пряниковий будинок Лібермана, особняки багатих єврейських купців, будинок плачучої вдови, будинок-торт. Нарешті, пишна будівля Нацбанку України, побудована на самому початку XX століття в стилі Флорентійського Ренесансу.

Культурна програма
Кияни завжди любили театр. Не дивно, що і зараз вистави завжди проходять при повних залах в театрах міста, яких налічується близько 50. Це Київська Опера, театр оперети, Молодий театр, театр Івана Франка, Лесі Українки та багато інших.

Доповнити знайомство з містом можна, відвідавши відомі київські Музеї: музей історії України, музей історії Києва, музей архітектури та побуту Пирогово, Київську картинну галерею, Музей Східного та західного мистецтва, Національний художній музей, де зібрані колекції відомих творів мистецтва.

Добавить комментарий