Лічильник нік

Багатотарифний облік електроенергії передбачає наявність декількох добових програм, щоб скоротити витрату в денний час і робочі дні. Диференційований облік дозволяє значно заощадити. Особливо, це стосується тих випадків, коли навантаження триває цілодобово або з невеликими перервами в роботі електрообладнання. У нас найкращій лічильник нік.

Купити багатотарифний лічильник на підприємство-вигідне вкладення коштів. Не останнім завданням для виробництва стоїть правильне планування щомісячних витрат, в тому числі комунальних платежів. Адже витрачена Електрика впливає на кінцеву вартість продукту і прибуток. Але перш потрібно зрозуміти достатні і необхідні тарифи.Визначальним фактором для покупки багатотарифника є циклічність добового споживання енергії в різних обсягах в залежності від часу. Ця функція актуальна на виробництві і може бути застосована в побуті.

Правда, розділяти на безліч тарифів (Нічний, популярний, піковий) немає необхідності. Тому для побутових потреб досить встановити двухтарифний лічильник електроенергії.

Добавить комментарий