Moneyveo  кредити

Moneyveo – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання «тут і зараз». Наше завдання-надавати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Для заповнення заявки на кредит в Moneyveo потрібен лише доступ до інтернету та дані клієнта, а для отримання коштів – банківська карта, на яку будуть зараховані гроші. Ми приймаємо заявки цілодобово і без вихідних, щоб допомагати людям по-справжньому оперативно. У нас найкращі Moneyveo  кредити.

Ми першими почали видавати українцям миттєві кредити онлайн. Завдяки клієнтоорієнтованості та власним технологічним розробкам ми утримуємо лідерство в нашій категорії більше 4 років. Чому Moneyveo?

Отримуйте гроші миттєво
Заповніть заявку, дайте нашій системі хвилину на обробку даних, отримаєте кошти на свою банківську карту лічені секунди.

Звертайтеся до нас 24/7
Ми приймаємо і обробляємо заявки цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Довіряємо вам і зберігаємо вашу конфіденційність
Для заявки знадобляться тільки ваші паспортні дані та ІПН. Ми не вимагаємо довідок з місця роботи, додаткових документів та участі поручителів.

Ми на відстані кліка
Працюємо по всій Україні, для заповнення заявки та отримання грошей потрібні лише доступ до інтернету і банківська картка. Ніяких зайвих паперів, черг і витрат часу.

Ми об’єктивні
Прийняття рішення по заявці повністю автоматизоване. Наша унікальна технологія обробки даних виключає людський фактор і підвищує шанси клієнта отримати кредит.

Пропонуємо тільки прозоре співробітництво
Всі умови кредитування зафіксовані в договорі, у нас немає прихованих комісій і платежів.

Гарантуємо захист ваших персональних даних
Інтернет-з’єднання і всі фінансові операції через наш сервіс захищені міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і PCI DSS.

Працюємо виключно в рамках закону
Діяльність компанії контролюється державним регулятором Нацкомфінпослуг. При створенні Moneyveo ми надихнулися досвідом зарубіжних компаній, які займаються кредитуванням в онлайні. Кілька років тому в Україні ще не існувало такого сервісу, тому ми зібрали команду однодумців і в 2013 році заснували Moneyveo. Так з’явився перший український фінтех-стартап, який видає миттєві позики онлайн.

Добавить комментарий

Related Post

У Чорнобилі запустять завод з переробки рідких радіоактивних відходів