Moneyveo

Наші переваги

Висока швидкість обслуговування
Отримати онлайн-кредит можна за 8 хвилин!

Надійність
Всі персональні дані клієнтів надійно захищені новітнім програмним забезпеченням. Ми відповідаємо міжнародним стандартам безпеки даних платіжних карт PCI DSS Level 1 і маємо відповідні сертифікати.

Простота
Процедура отримання грошей в сервісі зручна і зрозуміла: ви заповнюєте анкету і відправляєте заявку. Система розглядає її автоматично.

Доступність
Ми видаємо кредити позичальникам без офіційної роботи, студентам, пенсіонерам і навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією.

Мінімум документів
Для отримання кредиту вам знадобиться лише банківська карта, паспорт та ІПН.

Прозорість
Процентна ставка за кредитами вказується відразу в заявці-і вона незмінна. У нас немає прихованих платежів і додаткових комісій.
Чому

Швидка обробка заявки
Швидка обробка заявки
Рішення по кредиту займає не більше 2-х хвилин.
Немає поручителів
Немає поручителів
Ми повністю довіряємо вам. Тому не вимагаємо залучати поручителів.
Програма лояльності
Продовження та пільговий період
Ми допоможемо вам уникнути прострочення по кредиту.
Акція
Знижена процентна ставка
Перший кредит ви зможете взяти під 0,01%.
Онлайн кредит під 0,01 відсоток
Немає прив’язки до часу
Наша система працює 24/7. Ви в будь-який момент зможете оформити кредит.
Без довідки
БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ
Ми не вимагаємо у вас ніякої інформації про ваші доходи.

Moneyveo

Moneyveo-сервіс онлайн-кредитування в Україні №1.

У нас ви зможете отримати швидкий онлайн-кредит на банківську карту. При цьому вам не будуть дзвонити оператори, від вас не буде потрібно довідка про доходи і дані поручителів.

Moneyveo став першим в Україні сервісом, який почав видавати мікрокредити в мережі. Наша мета-допомагати вам швидко вирішувати фінансові питання. Тому ми максимально спростили процес обслуговування. Для отримання грошей в нашому сервісі потрібні Інтернет, мобільний телефон, паспорт, іпн і особиста банківська карта.

Вам більше не доведеться позичати гроші у друзів і знайомих, здавати техніку або ювелірні прикраси в ломбард. Якщо кошти потрібні терміново, Moneyveo швидко вирішить проблему. Адже немає нічого простішого отримання грошей онлайн.

Кредитний договір
Щоб отримати кредит, клієнту необхідно підписати електронний договір. Для цього потрібно ввести в спеціальне поле одноразовий ідентифікатор (код з SMS). Після чого гроші надійдуть на карту протягом хвилини.

Принципи роботи компанії
Клієнтоорієнтованість. Ми зробили наш сервіс зручним для людей. Не виходячи з дому, позичальник отримує онлайн-кредит на свою банківську картку без додаткових питань і перевірок.
Довіра. Moneyveo-перший сервіс онлайн-кредитування на українському ринку. За роки успішної роботи ми допомогли вирішити фінансові питання сотням тисяч клієнтів! Нам довіряють і залишаються з нами — а це найважливіше!
Оперативність. Система приймає рішення по заявці за хвилину — ми цінуємо час.
Захист інформації. Конфіденційність клієнта захищена і підтверджена міжнародними сертифікатами безпеки. Порядок оформлення позики на картку регламентує і контролює Нацкомфінпослуг.
Конфіденційність. Отримати кредит в нашому сервісі можна «без залучення громадськості». Ми не передзвонюємо клієнту, щоб уточнити його дані по заявці. Також не просимо надавати відомості про поручителів.
Лояльність. Перший кредит можна оформити під мінімальний відсоток-0,01%! Потім клієнт поступово збільшує свою індивідуальну знижку на базову процентну ставку. Чим більше він користується кредитами, тим нижче для нього ставка на наступні позики. Максимальна знижка за програмою-50%.
Хто може отримати кредит в Moneyveo
Оформити кредит в сервісі може будь-який повнолітній дієздатний громадянин України, який має паспорт, іпн і банківську картку.

Переваги кредитів від Moneyveo в порівнянні з іншими МФО
У ніші онлайн-кредитування України працює багато компаній, які видають мікрокредити. Однак Moneyveo залишається лідером ринку. У чому його відмінність від інших сервісів? Давайте розберемося.

Умови оформлення кредитів онлайн через Інтернет Moneyveo Інші МФО
Сума першої позики 100-15 000 грн 500-5000 грн
Процентна ставка за першою позикою на карту 0,01% в день до 3% в день
При виникненні прострочень 3 дні пільгового періоду нарахування пені, починаючи з 1 дня
Оплата позики в Особистому кабінеті без комісії комісія від 0,01 до 1,5%
Максимальна сума на повторний кредит 30 000 грн 10 000 грн
Наші досягнення
Moneyveo-сервіс онлайн-кредитування №1 в Україні. Про це говорять щорічні премії і різні нагороди:

4 роки поспіль — 2016, 2017, 2018, 2019 Moneyveo-переможець Української Народної премії в категорії «кращий сервіс кредитування онлайн».
Нагороду» Зірка якості » ми отримали в 2016, 2017, 2018, 2019 — за організацію сервісу онлайн-кредитів і за значний внесок у розвиток економіки України.
У 2017, 2018, 2019 — переможець Всеукраїнського бізнес-конкурсу «Бренд року» в категорії «Фінанси/Бізнес/IT».
У 2016, 2017, 2018, 2019 — лауреат премії PaySpace Magazine Awards в номінаціях: «Кращий fintex-стартап», «кращий сервіс онлайн-кредитування».
2017, 2018, 2019-нагорода «Бренд року» в категорії «Бізнес-Фінанси IT» в номінації «Народне визнання».
2019 « «срібло «за креатив» Тарас і Сава» — у конкурсі Effie Awards Ukraine 2019.
2019 «» срібло » в HR-БРЕНД Україна 2019.

Добавить комментарий