Насосное и отопительное оборудование

Насос шестеренний застосовується в безлічі гідравлічних систем завдяки своїй простій конструкції, значного терміну експлуатації і невисокій вартості. У нас найкраще Energopump насосное оборудование. Шестерний насос здатний забезпечувати подачу робочої рідини до 300 л/хв, і працювати при тиску до 250 бар. Ми пропонуэмо Насосное и отопительное оборудование.

Популярність цього типу насосів привела до того, що на ринку дуже багато підробок, тому якщо ви хочете купити шестерний насос дійсно високої якості, купуйте його у надійного постачальника. Токож, ми пропонуэмо Комплексные поставки насосного оборудования.

НАСОСИ ШЕСТЕРЕННІ: КЛАСИФІКАЦІЯ
Перша ознака, за яким можна згрупувати шестеренні насоси НШ — робочий обсяг і продуктивність. Занесення в ту чи іншу групу залежить від конкретного виробника. На даний момент виділяють 4-5 груп:

група 0: робочий об’єм-0,25-2,3 см3;
Група 1: робочий об’єм-1-9, 8 см3;
Група 2: Робочий об’єм-4,5-36 см3;
Група 3: Робочий об’єм-20-87 см3;
Група 4: Робочий об’єм — 60-150 см3.
Гідронасоси НШ однієї групи володіють однаковими приєднувальними розмірами, типами валів і фланців. Завдяки цьому можлива взаємозамінна насосів різних виробників.

Ще одна важлива ознака класифікації, за якими можна розрізняти Гідронасоси шестеренні — це принцип роботи. Існує дві групи:

шестеренні насоси внутрішнього зачеплення: робота заснована на обертанні допоміжної шестерні, яка притискається до зубів ротора (основна шестерня). Робоча рідина виштовхується через серповидний елемент;
шестеренні насоси зовнішнього зачеплення: робота проводиться парою рівнозначних шестерень. Рідина проштовхується між їх зубами по периметру камери насоса.

Добавить комментарий