Nightsecret

Накачана попа і прес-це дуже здорово, правда? А треновані м’язи піхви — ще крутіше. Останнім часом серед жінок все популярнішими стають тренування м’язів піхви за допомогою вагінальних кульок, і зараз ми докладніше розповімо, що це таке. Щоб дізнатися детальний вибір, пропоную перейти на наш сайт.

Вагінальні кульки винайшли в Японії близько півтори тисячі років тому. Раніше їх робили з металу, а всередину додавали ртуть, щоб при русі створювався ефект вібрації. Так, це було далеко не найбезпечніше пристрій, але при цьому вельми ефективне. Вібрація змусила м’язи піхви скорочуватися, тим самим тренуючи їх. Ну а результати такого тренування вражають:

  • більш яскраві враження від занять сексом;
  • вміння контролювати оргазм;
  • допомога при пологах;
  • звуження піхви після пологів;
  • профілактика більшості жіночих хвороб.

Ось такі чарівні кульки. Не переживайте, часи японських гейш вже пройшли, і в Вагінальні кульки більше не додають ртуть. Зараз їх роблять із пластику, скла, силікону і все того ж металу.

Тренування з вагінальними кульками проходять в кілька етапів і виглядають наступним чином.

  1. Для початку візьміть легкі кульки великого розміру і з рифленою поверхнею. Введіть їх у піхву і спробуйте просто утримати. Напружуйте м’язи так, як якщо б вам потрібно було перервати сечовипускання. Вправа важливо виконувати стоячи.
  2. Через кілька тижнів тренувань перейдіть на кульки поменше і важче. Їх утримати буде набагато складніше. Але якщо ви добре постаралися на першому етапі тренувань, то і тут зможете впоратися.
  3. Коли ви навчилися спокійно утримувати в собі важкі кульки маленького розміру, ускладніть завдання. Тепер важливо навчитися контролювати їх і переміщати вгору-вниз по піхві без участі м’язів преса і попереку.

Коли ви остаточно навчилися управляти кульками всередині піхви, це говорить про те, що ваші м’язи прийшли в тонус. Тепер важливо підтримувати їх в такому стані періодичними тренуваннями. Це підвищить якість вашого Сексу і допоможе зберегти жіноче здоров’я. Воно того варте.

Добавить комментарий