Школа программирования

Веб-розробник створює сайти, сервіси та додатки, якими ми щодня користуємося. Він розробляє інтернет-магазини, онлайн-банки, пошуковики, карти та поштові клієнти. Веб-розробник проектує зовнішній вигляд сайту-фронтенд і програмує сервісну частину — бекенд.

Попит на веб-розробників залишається високим-прибуток бізнесу безпосередньо залежить від того, наскільки зручно клієнтам користуватися сайтом компанії. У нас найкраща школа программирования для детей.

Переваги школи
Показуємо, як з користю проводити час за комп’ютером
Якщо дитина проводить багато часу за іграми або в Інтернеті — ми покажемо, як його захоплення зроблені зсередини. Можливо дитяча забава переросте в щось більше і стане майбутньою професією.

Підбираємо курси за рівнем та інтересами дитини
Курси складені так, щоб хлопцям було не дуже легко і не дуже складно. Процес заманює хлопців за рахунок практичних завдань і гейміфікації на платформі.

Викладачі з досвідом в індустрії
Викладачі мають профільну освіту та досвід роботи в індустрії. Крім того, вони регулярно проходять тренінги та майстер-класи для підвищення кваліфікації.

Навчаємо на платформі
Якщо дитина пропустить заняття — це не страшно. Матеріали по кожному уроку можна знайти на платформі, а викладачі готові прийти на допомогу в чаті WhatsApp.

Економимо час в дорозі
Дитині не потрібно нікуди їздити, всі заняття проходять онлайн. Для занять знадобиться ноутбук або комп’ютер і хороший інтернет.

Соціалізуючись і мотивуємо
Важлива частина навчання-Заняття проходять в невеликих групах. Діти мають можливість знайомитися, спілкуватися і робити спільні проекти. Деякі такі проекти вже лежать в нашій соціальній мережі hub.

Добавить комментарий