Весмастер

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД ваг» є, спеціалізованим підприємством з виготовлення автомобільних, товарних і торгових ваг, вантажоприймальних платформ і заїзних пандусів, металевих навісів, комплектуючих вагового обладнання.

Підприємство має ліцензію на будівельні роботи і здійснює будівництво фундаментів і пандусів, монтаж ваг і вагових споруд. Ми Весмастер, як найкраще проведемо перевірку.

Більше 20 років підприємство є основним постачальником вагового обладнання, комплектуючих і компонентів електронного обладнання, веде активну діяльність на внутрішніх і зовнішніх ринках збуту.

ТОВ «Український завод ваг» пропонує автомобільні ваги з найбільшою межею зважування від 20 до 100 тонн і довжиною вантажоприймальної платформи від 6 до 24 метрів.

Наше підприємство виконує роботи з:

  • виготовлення та встановлення нових автомобільних ваг різних виконань;
  • реконструкції з подовженням важільно-механічних автомобільних ваг в електронні тензометричні з можливістю виведення показань на дисплей вагового приладу, комп’ютера та виведення на друк принтера і чекопечать, дублювання показань на виносному табло зі збільшеним розміром символів;
  • ремонту та сервісному обслуговуванню вже існуючих електронних ваг.

Наше підприємство отримало «сертифікат перевірки типу», зареєстрований у реєстрі органу з оцінки відповідності під № UA.TR.002.CT.0114-17 Rev.0. Наші ваги пройшли перевірку спеціальної комісії Стандартметрології та визнані перевіреним типом засобів вимірювальної техніки згідно з Технічним регламентом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 1062.

Наше підприємство внесено до списку вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується (25%-40%) за рахунок коштів держбюджету України від 22.06.2018. Інформацію можна подивитися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.me.gov.ua (Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету).

У розділі Продукція ви можете ознайомитися з повним переліком продукції.

Основними видами діяльності є:

виробництво вагового обладнання;
продаж;
реконструкція ваг і дозаторів;
модернізація бункерних ваг;
ремонт автомобільних ваг;
ремонт товарних і торгових ваг;
поточний та капітальний ремонт механічних та електронних ваг;
послуги вагоповірочної лабораторій;
послуги еталонних гир;
організація метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки з видачею свідоцтва;
організація визначення метрологічних характеристик законодавчого регулювання засобів вимірювальної техніки.

Добавить комментарий

Related Post

Материалы ресниц для наращиванияМатериалы ресниц для наращивания

Завдяки співпраці з провідним виробником матеріалів для нарощування вій «Barbara» ми представляємо один з найбільш надійних продуктів для вій на ринку Білорусі. Поговоримо про поради новачкам. Якщо ви початківець майстер

Veal pelmeniVeal pelmeni

В прошлом казалось почти невозможным купить что-то вкусное Восточноевропейской кухни в США. С большим Восточноевропейским сообществом многие люди пропустили вкус дома. В 1996 году мы открыли свои двери, чтобы снабдить