Весмастер

ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД ваг» є, спеціалізованим підприємством з виготовлення автомобільних, товарних і торгових ваг, вантажоприймальних платформ і заїзних пандусів, металевих навісів, комплектуючих вагового обладнання.

Підприємство має ліцензію на будівельні роботи і здійснює будівництво фундаментів і пандусів, монтаж ваг і вагових споруд. Ми Весмастер, як найкраще проведемо перевірку.

Більше 20 років підприємство є основним постачальником вагового обладнання, комплектуючих і компонентів електронного обладнання, веде активну діяльність на внутрішніх і зовнішніх ринках збуту.

ТОВ «Український завод ваг» пропонує автомобільні ваги з найбільшою межею зважування від 20 до 100 тонн і довжиною вантажоприймальної платформи від 6 до 24 метрів.

Наше підприємство виконує роботи з:

  • виготовлення та встановлення нових автомобільних ваг різних виконань;
  • реконструкції з подовженням важільно-механічних автомобільних ваг в електронні тензометричні з можливістю виведення показань на дисплей вагового приладу, комп’ютера та виведення на друк принтера і чекопечать, дублювання показань на виносному табло зі збільшеним розміром символів;
  • ремонту та сервісному обслуговуванню вже існуючих електронних ваг.

Наше підприємство отримало «сертифікат перевірки типу», зареєстрований у реєстрі органу з оцінки відповідності під № UA.TR.002.CT.0114-17 Rev.0. Наші ваги пройшли перевірку спеціальної комісії Стандартметрології та визнані перевіреним типом засобів вимірювальної техніки згідно з Технічним регламентом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 1062.

Наше підприємство внесено до списку вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується (25%-40%) за рахунок коштів держбюджету України від 22.06.2018. Інформацію можна подивитися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.me.gov.ua (Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету).

У розділі Продукція ви можете ознайомитися з повним переліком продукції.

Основними видами діяльності є:

виробництво вагового обладнання;
продаж;
реконструкція ваг і дозаторів;
модернізація бункерних ваг;
ремонт автомобільних ваг;
ремонт товарних і торгових ваг;
поточний та капітальний ремонт механічних та електронних ваг;
послуги вагоповірочної лабораторій;
послуги еталонних гир;
організація метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки з видачею свідоцтва;
організація визначення метрологічних характеристик законодавчого регулювання засобів вимірювальної техніки.

Добавить комментарий

Related Post

Купить интерактивную панель недорогоКупить интерактивную панель недорого

Інтерактивні дисплеї на сьогоднішній день стають найпопулярнішими пристроями для офісів, шкіл, Вузів і торгово-розважальних центрів і ідеально підходять для як для навчального процесу, так і для презентацій. У нашому інтернет