Zippo

Zippo — ім’я загальне, символ цілої епохи. Про якість виробленої продукції цієї марки складають легенди, більшість з яких відповідає правді. Безумовна Популярність належить унікальним вітрозахисним запальничкам, які не втрачають актуальності протягом практично століття. У нас ви знайдете зиппо оригинал.

Наш інтернет-магазин є офіційним представником і дистриб’ютором товарів виробництва Zippo Manufacturing Company. Про це свідчить багатий вибір оригінальних запальничок, аксесуарів, а також наявність офіційної гарантії виробника.

Фактори успіху Zippo
Світову популярність бренду принесло створення особливих запальничок, відмінна риса яких – вітронепроникність. Пристроями легко користуватися. Досить руху однієї руки. Крім цього, вироби мають просту, але дуже міцну конструкцію. Дані фактори дозволяють компанії надавати довічну гарантію на всі типи товарів, а це, в свою чергу, свідчить про:

нескінченному експлуатаційному терміні;
високій якості;
можливості передачі раритетної запальнички у спадок.
Наступним важливим моментом є пильна увага до оформлення. Серія запальничок Zippo являє собою тисячі різноманітних варіацій зі всілякою обробкою, малюнком, дизайном. Сучасні моделі виготовляються з міді, латуні, срібла і навіть золота. При цьому колекційні екземпляри можуть бути інкрустовані дорогоцінними каменями. Сьогодні цілком реально купити запальничку Zippo з обробкою зі шкіри, натуральної деревини або гумовими вставками.

Фірмовий атрибут для запалювання давно перетворився з побутового предмета в об’єкт колекціонування і стильний аксесуар. Тому, якщо ви шукаєте подарунок для збирача унікальних речей, як не можна краще підійде запальничка з сувенірної лінійки. Американський виробник не обмежується створенням запальничок. На його рахунку виробництво багатоцільових запалюючих пристроїв з тими ж характерними ознаками: міцність, зручність, практичність, безпека. Бутанові пристосування актуальні для розпалювання камінів, печей, запалювання свічок. Ергономічний дизайн дозволяє користуватися приладдям з максимальною ефективністю.

У лінійці товарів є й інші варіанти:

стильні наручні годинники;
побутові грілки для рук;
сонцезахисні окуляри;
канцелярське приладдя;
шкіргалантерейна продукція.
Для зручності користувачів компанія випускає серію витратних матеріалів, спеціально адаптованих під унікальні конструкції запальничок (газові, бензинові) та інших виробів. А для збереження корпусу у нас можна придбати фірмові чохли зі шкіри.

Для оформлення подарунка в каталозі представлені стильні коробки для грілок і балончиків з паливом. Також ви можете вибрати брелоки-каністри в якості сувенірів для тих, у кого вже є запальнички Zippo.

Добавить комментарий